Gamma III - SZÜV SE 4-12

Zoli 5* (3 győz.) - nem leszek olyan szerény mint Andris :), százalékban ha nem is sokkal, Egér és Kilián is jobb nálam, Borbély pedig 4%-kal rosszabb. Ahhoz képest hármat magabiztosan nyertem, szerintem ez az önbizalomhiányhoz képest, ami lett a MIIT után, nem is rossz.
Andris 5 (4 győz.) - nem voltak olyan erősek, hogy egyáltalán 5*-ot szerezhessen Andris, a négy győzelem mellett max. 1 vesztett szettet tudtam volna elképzelni, de az sem volt.
Tomi 3 (3 győz.) - simán nyert hármat, de hogy egy Kilián így elverje, ez nagyon meglepő, persze az Andris posztban azt írtam, hogy szigorú a hármas, így meglepő hogy én is azt adok. Szigorú, de igazságos :)
Miklós 2 (2 győz.) - Miklós annyira nem volt ott fejben, hogy 9-2-nél elhitettük vele, hogy nagyon kell a meccs, mert 8-6 van :). Erre azért volt szükség mert nem éreztük benne a küzdeni akarást sem, nem az ő napja volt. Így azonban elkezdett harcolni és legalább annyit elért, hogy szerencsével megverhette Egeret, ha ezt nem tesszük, akkor 1 partival zárt volna.

Szerző: Dzsala elnök  2010.09.23. 10:25 4 komment