Sajnos, bár szoros szettekben, de Miklós idegenben 3-1 arányban alulmaradt a remek napot kifogó Szőke Zoli ellen a második bajnoki meccsen, így a szezon legfontosabb meccsét elbuktuk (a mérkőzést egyébként 10-6-ra a Szufla nyerte, de ez mellékes :) ).

Andris (3): Bár hármat nyertem, a végén (igaz már tét nélkül meccsen) csúnyán kikaptam Szőke Zolitól.

Tomi (3): Tomi három döntő szettet is játszott, sajnos kettőt is elbukott két ponttal, ezért ez most csak hármas.

Miklós (1): Elvesztette az egyetlen fontos meccset a szezonban, így hiába győzött Csaba ellen, az csak szépségtapasznak volt jó.

Levi (3): Sajnos meccset nem tudott nyerni az erős ellenfelek ellen, de egyetlen nyert szettért csak hármas jár.

Szerző: groschan  2012.09.21. 13:45 Szólj hozzá!