SZÜV ASE I. -Pestújhelyi SC V. 10-6

Az előjelek nem voltak túl biztatóak: Andris nem játszik, Zoli pedig lehangoltan jön, melegíteni is alig van kedve... Az viszont optimizusra adott okot, hogy az ellenfél nem a legerősebb felállásban jött el.

Nem akarva megint kis regényt írni, röviden úgy fogalmazhatnánk, hogy 2-2 után elhúztunk 6-2-re (köztük 3 3-2-es meccsel), onnantól kezdve pedig tartottuk az előnyt végig.

Ellenfél csapat játékosai nehezen viselték, hogy a biztosnak látszó győzelmük mégsem jön össze és sok volt a duma, de végül a meccs benne maradt a "sportszerűség medrében". Az is tény, hogy a szokásosnál idegesebb voltam ezen a meccsen.

Értékelések:
Viki (3 győzelem):5 Nagyszerűen játszott, csak Kapuszta ellen nem volt esélye, többieket szépen elverte. Bp2-ben is megállja a helyét, győzelmünkben kulcs szerepe volt.

Miklós (3 győzelem):5 Nagyszerűen játszott, csak Kapuszta ellen nem volt esélye, többieket szépen elverte. (Másolva Vikitől :-) ) Végre megint a régi Mikit láttuk, ha mindig így játszott volna ősszel, akkor lehet, hogy a feljutásért játszanánk :-) Remekül összpontosított a szoros helyzetekben 3 nyertes meccsén 9 szettből 7-et nyert 11-9, vagy 12-10 -re ! És persze impozáns 9-1-es szett arányt ért el ezeken a meccseken.

Zoli (2 győzelem):5 Ő is jól játszott magához képest, és akár hármat is nyerhetett volna. Az is pozitívum, hogy ő gátolta meg az ellenfél legjobbját (Kapusztát) abban , hogy négyet nyerjen.

Tomi (2 győzelem): 3 A kötelezőket hoztam az elején, de a 70% körülieket túlságosan tisztelve itt meg is álltam. Úgy látszik fejben nem voltam túl erős ma este, Kapuszta ellen főleg. Ha Szabó ellen döntő szettben 9-9-nél nem rontok kettőt, akkor kaphattam volna simán 4-es osztályzatot..., de így ez csak közepes. Van még hová fejlődnöm.

Szerző: morocz_tamas  2011.11.23. 00:07 6 komment