SZÜV SE - Centerline II. 5-11

Hazai pályán sem voltunk jobbak, Tomi kettőt, mi többiek egyet hoztunk, édes kevés, sima vereség... vagy mégsem? A mérkőzés eldőléséig ők 13-15 szettet, mi kettőt nyertünk két poénnal (volt 16-14, 15-13 is). Aztán, amikor meg lett a kilenc nekik, törlesztettünk, de hiába. Így be kell érnünk a nyolcadik hellyel, nem is tudom, ki tippelte (nem én, mert én hatot mondtam). A kiscsapat is várhatóan a nyolcadik helyen végez!

Tomi (4), 2 meccs: nem rossz csapat a Centerline, voltak szoros meccsei, a két meccs megfelelő teljesítmény Tomitól itt, ami meg nálam négyes osztályzat.

Zoli (4), 1 meccs: zsinórban 5 szettet vesztettem 9-11-re, vagy 10-12-re, ami lelkileg megviselt, az utolsó meccset viszont könnyedén nyertem. Papíron a leggyengébb Molnár is 20 százalékkal erősebb nálam, a többiekről nem is beszélve.

Miklós (3/4), 1 meccs: ő is szörnyű szoros szetteket veszített, Pappot elverte, így megkapta a 3/4-et, nem négyes, mert Molnárt vernie kellett volna.

Andris (1), 1 meccs: idegesen, rémesen rosszul játszott, nem akarok róla sokat írni, nehogy megbántsam, ez tőle nagyon kevés!

Szerző: Dzsala elnök  2012.05.09. 14:43 3 komment