Szufla II+III - SZÜV I+II 14 : 11

Meglepően szoros eredmény született a Szufla-SZÜV barátságtalan meccsen, amelyen végül megérdemelt hazai győzelem születetett. Gergő végre nyert egy meccset sok-sok elvesztett 3:2 után felsőbb osztálybeli ellenféllel szemben :)

Tomi (5): Négyet nyert, csak Sáritól kapott ki szoros meccsen.

Gergő (5): Két elbukott döntő szett mellett egy győzelmet is begyűjtött (Debre ellen), végig jól játszott, szép teljesítmény!

Andris (4): Debrétől való sima vereség miatt ez csak négyes.

Miklós (3): Kikapott Benedek Bélától és Szétagtól is, csak azért hármas, mert jókedvemben vagyok :)

Péter (2): Egy nyert szett azért sovány, mégha az ellenfelek erősek is voltak. Péterben sokkal nagyobb potenciált érzek, ezért a szigorúság, bocsánat :)