Hajszálon (Gyula hajszálán, és azért Stirling Tomién is) múlt, hogy nem vesztett pontot a riválisunk.

Szerző: Dzsala elnök  2011.03.01. 09:33 1 komment

Címkék: poén derbi szufla ker1

A bejegyzés trackback címe:

Kommentek:

A hozzászólások a vonatkozó jogszabályok  értelmében felhasználói tartalomnak minősülnek, értük a szolgáltatás technikai  üzemeltetője semmilyen felelősséget nem vállal, azokat nem ellenőrzi. Kifogás esetén forduljon a blog szerkesztőjéhez. Részletek a  Felhasználási feltételekben és az adatvédelmi tájékoztatóban.

IV.csapatunk a dobogós helyen álló POÉN-t fogadta. Az első körben jól öszpontosítottak fiataljaink, sikerült három döntő szettet is hozniuk. Már 4:1 volt ide, mikor Tibi egy szoros döntőben alulmaradt. Ez lendületet adott vendégeinknek, akik még a vezetést is megszerezték örömükben. Egyenlő állásból futottunk neki az utolsó kanyarnak. Tihi egy nagyon látványos meccsen, kevéssel maradt alul. Tibi sima 2:0-as vezetés után leengedett és a döntőt bukta minimális két ponttal. 6:8-nál végre Gyula megnyerte a nyeretlenek párviadalát és szépítettünk. A nap meglepetése lehetett volna Gyuri győzelme az addig veretlen Stirling ellen. Az ötödik szettben már vezetett is 8:4-re, de ez kevésnek bizonyult. 9:9-től kezdett csak hozzá pontokat gyűjteni a maratonira sikeredett csatában. A végén egy rontott szervával maradt 18:16-ra alul.
A csapatból ma kiemelkedett Gyuri szép és ma eredményes játéka, Tihamér is jobb volt a várhatónál. Tibi többet idegeskedett a kelleténél és ez elég volt a két minimális vereséghez a döntő szettekben. Gyuláról pedig ma csak annyi mondható, hogy Bányai. Sajna a zsinórban harmadik 9:7-re vesztett meccsért! Dezső a renegát nem kerülheti el sorsát!